kontakty a spolupráce

Kontaktní formulář

Pokud máte jakýkoliv dotaz můžete nám napsat pomocí kontaktního formuláře. Nebo nás přimo kontaktovat na info@hrajsisemnou.cz

Provozovatel:

Miloslav Kristen
U Mýta 510
Postřelmov 789 69
IČO: 74997343

Pište recenze

Pojďte do toho s námi! Na tvorbě hrajsisemnou.cz, se můžete podílet ať jste odkudkoliv. Požadujeme dobrou znalost češtiny, spolehlivost a samostatnost. Můžeme se sejít osobně, nebo všechno řešit online. Na oplátku nabízíme uvedení do tajů WordPressu a online psaní. Finanční odměnu neslibujeme, ale možná využijete dětské zboží se slevou, nebo úplně zdarma. Záleží hlavně na vaší šikovnosti. Pokud to jen trochu půjde, rádi vám pošleme i něco na účet. Napište nám. Ozveme se.

Propagujte vaše výrobky

Něco vyrábíte, nebo prodáváte? Pomůžeme vám s propagací zboží na našem webu, Facebooku a YouTube kanálu. Způsob odměny dohodneme podle toho, co budete potřebovat. Pokud víte že váš výrobek je podvod na koncového zákazníka, má slabou kvalitu zpracování, nebo je jinak neetický vůči zákazníkům, upozorňujeme předem, že recenze bude podle toho vypadat. Zboží vyfotíme, natočíme, otestujeme a hlavně dostaneme mezi lidi několika kanály zároveň, od sociálních sítí, přes Youtube, až po e-mailing. Navíc vás to nebude stát skoro žádné prostředky, ani čas. Kontaktujte nás níže, spojíme se s vámi obratem.

Přejít nahoru