5+1 kaváren na Praze 6 a 7, kam můžete vyrazit s dětmi

5/5 - (3 votes)

Mnoho z nás rodičů zaznamenalo diskuse ohledně pravidel bistra, která nejsou příliš přátelská vůči dětem. Nicméně, stále existují skvělé podniky, které s nadšením přivítají rodiny s dětmi. Tentokrát bych se ráda zaměřila na Prahu 6 a 7 a představila vám několik krásných kaváren, kde jsou děti vítány s otevřenou náručí.

CAFE & BISTRO POINTA

Několik kroků od zastávky Chotkovy sady najdete kavárnu Pointa. Dětský koutek je umístěn v zadní části nad schody obklopen několika stoly. Výběr občerstvení je skutečně velký a můžete sem vyrazit v jakoukoliv denní dobu. Jen párkrát jsem byla něžně rozčarovaná z výrazů obsluhy, ale nic hrozného a koutek je dost velký, takže děti se zde skvěle zabaví.

Kde?

Kdy?

  • Po-Pa: 8:30 – 22:00
  • So-Ne: 9:00 – 21:30

cafepointa.cz

SLADKÁ DÍLNA

Máte-li chuť osladit si život či trochu obalit nervy, zamiřte do kavárny Sladká dílna. Výběr je úžasný. A vaše děti si zatím pohrají v dětském koutku, který je sice menší, pro čas u kávy a zákusku však dostatečný. Máte-li velkého horolezce v blízkosti kavárny je i dětské hřiště. V létě ideální volba.

Kde?

Kdy?

  • Po-Ne: 9:00 – 18:00

sladkadilna.cz

KAVÁRNA & CUKRÁRNA ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ

Nejen svou nabídkou dortů a pečiva mě nadchla kavárna Alenka v říši divů. Pro děti je zde navíc příjemný dětský koutek. Děti si mohou hrát a my rodiče máme svou chvíli s šálkem kávy. Doporučuji, jde skutečně o pohádkové místo.

Kde?

Kdy?

  • Po-Pá: 9:00 – 18:00
  • Ne: 10:00 – 18:00

BISTRO VEJCE

Kam vyrazit na chutnou snídani? Doporučuji Bistro Vejce, které najdete blízko Vítězného náměstí. V zadní části podniku je malý koutek, kolem kterého je několik stolů, takže si můžete sednout k lahodné snídani, která je v nabídce po celý den a vaše děti si mohou hrát a bavit se.

Kde?

Kdy?

  • Po-Pá: 8:00 – 20:00
  • So: 9:00 – 20:00
  • Ne: 9:00 – 19:00

vejcedejvice.cz

KAVÁRNA MÍSTO

Kavárna místo byla mou oblíbenou volbou ještě před dětmi, o to příjemnější je, že i s dětmi je příjemné sem zajít a vychutnat si jejich úžasné jídlo a vynikající kafe. Není zde vyloženě dětský koutek, ale mají krabici s hračkami. Jen pozor s kočárkem – jsou tady schody!

Kde?

Kdy?

  • Po-So: 9:00 – 21:00
  • Ne: 10:00 –18:00

mistoprovas.cz

KC NESEDÍM SOUSEDÍM

A na závěr trošku z jiného soudku. Ráda bych Vám totiž představila toto příjemné místo, kde můžete strávit s dětmi krásné chvíle. Jde o komunitní centrum, které nabízí řadu kroužků pro děti různého věku. Je zde k dispozici i volná hernička, která funguje vždy dopoledne v pondělí a středu. Nebojte se však zkusit i jejich tvořivý program další dny. Ale pozor! Je potřeba se předem přihlásit.

Kde?

nesedimsousedim.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru