Recenze: Softshellové kalhoty s fleecem Unuo

5/5 - (1 vote)

Náš Tomášek je zase o kousek větší. To je sice fajn, ale všechny kalhoty jsou mu zase o kousek menší. Protože ještě pořádně jaro nepřišlo a zima úplně neskončila, hledali jsme kalhoty, které neprofouknou, nepromoknou a zahřejí. Proto padla volba na sofshell s fleecovou podšívkou.

Česká výroba s příznivou cenou

Softshell s fleecovou podšívkou
Softshell s fleecovou podšívkou

Unuo.cz jsme objevili na internetu. Jejich výrobky ale najdete i v mnoha prodejnách. Oblečení a látkové plenky jsou šité v Táboře. Často s maskotem Julčou, nebo Evženem. Vždy se zárukou toho, že oblečení není šito dětskýma rukama někde v Asii. Softshellové kalhoty s fleecem pořídíte od 489 Kč a to je fér.

Test v terénu

Tomášek kalhoty testoval na sjezdovce v Krkonoších, i na kole a koloběžce ve městě. Díky softshellu nepromokl, a podšívka z fleecu zase pomohla udržet nohy v teple. Oba materiály jsou velmi měkké a pružné, takže se kalhoty hodí i na akčnější sportování. Navíc je v pase 9cm náplet, který pomáhá udržet teplo i v oblasti bříška a zad. Náplet u těchto kalhot není na nohavicích. Ještě že tak. Úplně vidím, jak je nacucaný vodou a syn má mokré nohy, nebo se mu roluje nad boty. Na nohavicích nám proto nijak neschází. Místo toho je uvnitř protiskluzový povrch a tak nohavice hezky přilnou k botám. Náplet v pase je s gumou. Ta je poměrně pevná a proto kalhoty nepadají ani hubeňourům. Kdyby snad někoho škrtila, je v nápletu malá dírka, kterou gumu můžete vytáhnout. Náplet kalhoty dobře udrží i bez ní. Při snížené viditelnosti pomůžou reflexní prvky. Dva menší jsou na nohavicích a jeden větší nad zadkem. Náš Tomášek je s kalhotami spokojený a to je hlavní. Prohlédnout si je můžete ve videorecenzi pod textem. Vřele doporučujeme!

CO SE NÁM LÍBILOCO MOHLO BÝT LEPŠÍ
Poctivý materiál
Kvalitní zpracování
Česká výroba
Rozumná cena
Reflexní prvky
Kalhoty jsou velmi hezké
Guma v pase je poměrně těsná.
Některé maminky ji budou
muset povolit. Na druhou
stranu volná by
neplnila svou funkci.
  • Výrobce: Unuo.cz
  • Materiál: Softshell s fleecovou podšívkou
  • Vyrobeno v České Republice
  • Cena testovaného kusu: 539 Kč (březen 2019)
  • Mnoho variant pro kluky i děvčátka
  • Mrkněte a nakupujte zde na unuo.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru