Pojďme spolu zpívat v dešti s deštníky od značky Djeco

5/5 - (3 votes)

Podzim je v plném proudu, ale proč jej nezpestřit veselým deštníkem, který navíc vašim ratolestem vykouzlí úsměv na tváři? Značka Djeco má pro vás připravenou rozmanitou škálu barevných deštníků, které nejen ochrání vaše děti před deštěm, ale i zpříjemní podzimní procházky.

Vyberte si vhodnou velikost:

V obchodě jsem hledala pro svou 2,5letou dceru co možná nejmenší deštník. Djeco můj požadavek splnil, jen už složitější bylo vybrat který vzor, o tom si povíme za chvíli. Ale nejen že nabízí nejmenší velikost deštníku, co jsem u nás v obchodě našla, ale najdete ho i v dalších dvou velikostech. A pokud nejde fanda do deštníků, tato značka vyrábí řadu pláštěnek s krásnými motivy

Deštník pro nejmenší

Rozměry v otevřeném stavu: 55 x 68 cm v průměru. Ideální pro malé děti, které se teprve učí chodit pod deštníkem. Díky menším rozměrům je lehký a snadno ovladatelný i pro malinké ručičky.

Varianta pro předškoláky

Pro předškoláky je v nabídce už trochu větší deštník s rozměry při otevření 68 x 70 cm. Složený má rozměry 5 x 68 cm, takže se vejde do batohu nebo tašky.

Djeco myslí i na větší děti

Velikost největší varianty je při otevření 79 x 80 cm a je vhodný pro děti od 9 let.

Pláštěnky

Pláštěnky jsem našla ve dvou velikostech označených S a M. Velikost S je vhodná pro děti od 3 do 5 let a následuje M od 5 do 7 let.

Společník na procházky

My jsme si pořídili variantu pro děti od 3 let plnou modrých ryb s názvem „Mořský svět“. Musím se přiznat, že jsem byla mile překvapena nejen kvalitou deštníku, ale hlavně designem. Dcera jej naprosto zbožňuje a každý den nás musí doprovázet do školky, ať už prší či nikoliv..

Djeco deštníky hrají všemi barvami

Kromě naší oblíbené varianty „Mořský svět“ nabízí Djeco mnoho různých variant deštníků s nádhernými barevnými motivy. Od veselých zvířátek, přes dopravní prostředky se dostaneme až ke kouzelným pohádkovým bytostem, takže si vybere každý malý dobrodruh. Navíc si můžete vybrat, jestli zvolíte průsvitný deštník nebo ten zcela potištěný. U nás vyhrála průhledná verze.

Něco málo o značce Djeco

V malém ateliéru na břehu řeky Seiny začala v 50. letech minulého století Véronique Michel-Dalès vytvářet zajímavé hračky pod značkou Djeco. Firma zde sídlí do dnešních dnů a za tu dobu se její výrobky podívaly do celého světa. 

A co vlastně znamená název “Djeco”? Údajně podle ještěrky gekko, která je vyobrazena v logu. Podívejte se na něj.

Djeco – kvalitní a roztomilé produkty

Už u hraček jsem zjistila, že Djeco je vždy dobrou volbou a u deštníků s tím také souhlasím. Dcera s ním rozhodně nezachází v rukavičkách, ale vypadá, že mu to nijak nevadí. Navíc nám zpestřuje pochmurné podzimní dny, takže máte-li doma  malého milovníka procházek za jakéhokoliv počasí, deštník Djeco vřele doporučuji.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru