Natu – mlsání, které se u vás doma dlouho nezdrží

5/5 - (1 vote)

Věděli jste, že za posledních 20 let se v České Republice počet dětí s cukrovkou ztrojnásobil? Já na toto téma narazila asi před rokem. Koukla jsem se vedle sebe, kde moje holčičky byly celu upalané od lízátka a dost to ve mě zarezonovalo! Co teď?

Mám dvě zdravé holčičky, které cukr samozřejmě milují a dtejně i já. Nerada bych jim ho úplně odepřela a tak jsem začala pokukovat po “zdravějším” mlsání, které si nemusíme vyčítat. A tady se objevilo Natu!

Co Natu nabízí?

Uff, tak jak začít? Nabídka Natu je skutečně široká! Vedle mého oblíbeného mlsání v podobě Lyo a sušeného ovoce tady najdete džemy, ořechová másla, mrazem sušenou zeleninu i tu klasicky sušenou, kokosové chipsy, zeleninové chipsy, ořechy, čokoládu, veganské tyčinky…

Pokud patříte do klubu sladkých snídaní, tady si taky přijdete na své! Je zde pestrou nabídku kaší nebo granoly.

I do kuchyně mají několik užitečných pomocníků jako je například himalájská sůl, různé mouky, oleje, ghí nebo těstoviny a obiloviny. Pro děti doporučuji dětské těstoviny, které nabízí ve dvou variantách. Jsou roztomilá a na talířku dětí mají úspěch.

Lyo ovoce – dobrota pro každou příležitost

Lyofilizované ovoce neboli ovoce sušené mrazem je teď poměrně velký hit, najdete ho ve většině drogerií, obchodech s potravinami a jeho cena za malinký balíček je poměrně vysoká. U Natu je sice cena podobná, ale ten výběr a chuť! Vyberete si s různého ovoce a pokud se nemůžete rozhodnout, mají skvěle vyladěné směsi.

U nás je oblíbená směs Malina, višeň a švestka. Vyzkoušeli jsme i teď jejich novinku nazvanou “Super sváča”, ve které najdete banan, jahody a mango a dětem moc chutná. Já osobně bych klidně banan nahradila nebo uplně vynechala. Takto sušené mango je ale delikatesa!

Kde mlsky najdete?

Jelikož se často pohybuji v centru města, Natu je pro mě na té nejlepší adrese, tedy v obchodním domě Kotva či v ulici Na Příkopech v nákupní galerii Myslbek. To je pro Prahu taky bohužel vše. Ale není probrém všechny oblíbené pochoutky objednat přes internet. Adresa je www.natu.cz.

Kdo stojí za značnou Natu?

Značka NATU je výsledkem vášnivého úsilí a oddanosti Kamily Hladké, zakladatelky této společnosti, která spojuje lásku k přírodě, zdravý životní styl a péči o planetu. Zaměřují se na výrobu vysoce kvalitních potravinových produktů a doplňků stravy, které jsou prospěšné pro naše tělo a současně respektují životní prostředí.

Záleží vám na udržitelnosti?

Mně ano! A Natu je na tom podobně! Navíc o ruční výrobu a českou značku! Jejich sortiment je z přírodních surovin bez rafinovaného cukru a sladidel.

Značka NATU tak nabízí zákazníkům zdravé a chutné alternativy, které podporují jejich zdravý životní styl a zároveň jsou citlivé k životnímu prostředí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru