Zpět do DinoParku!

5/5 - (1 vote)

Zubatí dinosauři jsou u našeho syna oblíbení už od dob, kdy se učil chodit. Každou zimu odpočítává, za kolik dní zase bude sluníčko a otevřou se DinoParky po celé republice. U nás doma takové malé letní Vánoce. Ještě stále máte možnost ještěry stihnout, než se opět uloží k zimnímu spánku.

Novinky v parku

Každý rok se v parku objeví nějaká nová dinosauří příšera. Na pražské Harfě je jich několik, včetně úžasného Dilophosaura a dalších dravců. Přece vám ale neprozradíme všechno. Úpravami prošla i dětská houpadla u pískoviště. Jsou teď modernější a barevnější. Místo Fotosaura s otevřenou tlamou, si můžete pořídit snímek vašeho mláděte při líhnutí z dinosauřího vejce.

 

Fino Dino a Dina Mina – nový film

Hned za vstupem do DinoParku potkáte dva nové přírůstky. Na první pohled mezi ostatní děsivé dinosaury moc nezapadají. Jako by vypadli přímo z nového animovaného filmu. Fino Dino a Dina Mina, jsou noví maskoti parku. Lépe je poznáte ve 4D filmu, který je v ceně každé vstupenky. Film bez problémů snesou i děti. není dlouhý, ani strašidelný. Hlavními hrdiny jsou dva sourozenci, vtělení do roztomilých dinosaurů. Navíc film nemůžete vidět nikde jinde, protože je vyrobený pouze pro návštěvníky DinoParku. Pozor – v DinoParku na Harfě je kino uvnitř obchodního domu.

Dinoklub

Úplnou novinkou je klub pro všechny pravěké nadšence. Registrace je jednoduchá, stačí zadat a potvrdit e-mail. Hned po registraci jsme si stáhli dva krátké dinosauří příběhy a dvě písničky v češtině, jako ukázku nového CD DinoBandu. Kapela je správně drsňácká, rocková. Texty vycházejí z prostředí DinoParku. Ten náš rošťák je teď točí pořád dokola, tak mu možná koupíme to CD. Hlavní výhody registrace do dinosauří tlupy:

  • Přednostní vstup na plánované akce
  • Soutěže o výhry
  • Vybrané písničky DinoBandu zdarma
  • Slevy u partnerů DinoParku.
  • Zasílání žhavých drbů
  • Vybrané příběhy z DinoParku zdarma

Takže na nic nečekejte a vyrazte do některého DinoParku! Možná se tam potkáme. Pokud nevíte, který je ten nejlepší, nebo ho máte nejblíž, mrkněte se na srovnání dinoparků v čr. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru