Koloběžka pro nejmenší – Decathlon má odpověď

Rate this post

Když jsem poprvé zvažovala nákup koloběžky pro mého  drobečka, měla jsem obavy. Znáte to, každá maminka hledá pro své dítě nejen zábavu a cenovou dostupnost, ale hlavně bezpečná. A právě v Decathlonu jsem narazila na tu pravou  koloběžku, kterou zvládnou i ti malinkatí. 

Jak koloběžka vypadá

Musím přiznat, že když jsem koloběžku poprvé spatřila, zaujala mě její moderní a stylový vzhled. Naše varianta černé barvy se sytě růžovým krytem (jak to nazývá Decathlon na svých stránkách) je ideálně holčičí. Moje malá princezna byla nadšená. Dnes jsem bohužel už tuto variatu na webových stránkách nenašla, taky už z jedné princezny máme  dvě, ale stále je z čeho vybírat. Od světle růžové barvy, přes žlutou, červenou nebo modrou. Navíc můžete koloběžku doplnit o například košík na plyšáky. Kdo by to nebral?

Ovládání a stabilita

Co mě ale překvapilo nejvíce, byla snadnost ovládání. Koloběžka je navržena tak, aby ji i ty nejmenší ruce mohly pohodlně ovládat. A díky dvěma předním kolečkám je koloběžka mimořádně stabilní. Moje dcera se na ní poprvé postavila trochu se strachem, ale díky této skvělé stabilitě získala rychle sebevědomí.

Náš celkový dojem

Koloběžka z Decathlonu je u nás stále velmi oblíbená. Kromě toho, že je to skvělá zábava, je to i perfektní způsob, jak podpořit motoriku dítěte.

Všem, kteří hledají bezpečný a současně zábavný dětský dopravní prostředek, vřele doporučuji koloběžku z Decathlonu. Vypadá zajímavě, je odolná, bezpečná a navíc i cenově dostupná. A jistě začnete slýchat slova, co pravidelně zaznívají u nás: „Mamí, já chci jet do školky na koloběžce!“

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru