LEGO® DC Batman™ 76259 Sestavitelná figurka

5/5 - (2 votes)

Udělejte radost svému malému fanouškovi Batmana! V červnu 2023 vydala společnost Lego sestavitelnou figurku Batmana, která je pohyblivá díky kloubům. Figurka Batmana je inspirovaná filmem „Batman se vrací“.

Jak už bývá zvykem, krabice stavebnice je nádherná, a Batman vypadá opravdu skvěle. Když jsem to uviděl, řekl jsem si, že si figurku musím pořídit.

První dojmy

V krabici naleznete dva větší sáčky, které dohromady obsahují 275 dílků. V malé krabičce je schovaný plášť, bez kterého by to nebyl Batman. Samozřejmostí je podrobný plán, jak složit figurku Batmana. Plánek obsahuje 93 stránek.

Obtížnost sestavení

Doporučený věk je uvedený jako 8+, ale myslím si, že by to zvládlo i mladší dítě. Nejsou tam moc malé dílky, které by se špatně skládaly. Většina z nich je dostatečně velká, takže problém se stavbou není. Figurku se dá určitě složit za 3 hodiny. Podle mého názoru není obtížnost nijak náročná.

Vzhled figurky

Figurka vypadá opravdu skvěle a je propracovaná do posledního detailu. Díky pohyblivým kloubům si můžete figurku postavit v různých pozicích. Celková výška je 26 cm.

Cena figurky

Oficiální cena na lego.com je momentálně 889 Kč. Figurku Batmana je možné pořídit za určitě lepší cenu. Na Heurece je možné Batmana zakoupit od 659 Kč. Jednou jsem četl zajímavé přirovnání k ceně. Jaká je cena jedné kostičky? Pokud budeme brát v potaz cenu 659 Kč, pak jedna kostička stojí cca 2,3 Kč a to se vyplatí.

Batman™ 76259 Sestavitelná figurka

  • Počet dílků 275 ks
  • Řada LEGO® DC Batman
  • Rok uvedení 2023
  • Výška 26 cm (260 mm)
  • Vhodné od 8 let
  • Cena od 659 kč

Galerie sestavení figurky

Unboxing

@hrajsisemnou.cz Lego DC Batman Construction Figure #legodc #lego #legobatman #lego76259 ♬ Batman Returns – Main Theme | Orchestral Cover – Orchestra Eclipse

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru