Whac-A-Mole (plácni krtka)

5/5 - (1 vote)

Whac a mole, je variací na plácání krtků palicí.  Všemi způsoby. Hlavně rychle a přímo do kedlubny.

Whack.a.Mole důl
Whack.a.Mole důl

O co jde?

Jde o hru, kde prochází hráč krajinou a do cesty mu vyskakují barevní krtci. Ťuknutím na displej do toho správného místa dostane krtek ránu palicí. Aktuálně jsou v aplikaci tři ostrovy – tři různá prostředí. Každý ostrov je rozdělený na 20 úrovní s bossem v poslední z nich. Klasicky je možné  úrovně dokončit na jednu až tři hvězdy. Nejlepší skóre získáte tím, že pobijete všechny krtky, aniž byste plácali mimo. Ze začátku je obtížnost nenáročná, nicméně ve vyšších úrovních se zapotí i rodičové. Získáváním mincí si můžete vylepšit arzenál a snadněji likvidovat hordy krtků.

Hra je určená dětem od 9 let. Našemu synkovi je tři a půl roku a krtkům dává do těla statečně, ikdyž vyšší úrovně jen s rodičovskou pomocí…

Jak to celé vypadá?

Aplikace je vzhledově velmi povedená. Grafika se snaží držet vzhledu krtků z deskové hry, kterou čas od času vytáhneme ze skříně. Jednotlivé ostrovy mají nápad. Podíváte se na farmu, na divoký západ i do pralesa a další ostrov bude brzy.

Whac-A-Mole  je k dispozici na Google Play, i pro iOS  (Androjd i Ajfoun). Verze se od sebe prakticky nijak neliší. Aplikace je zdarma, s mikrotransakcemi. Ty naštěstí slouží pouze pro rychlejší postup hrou a nejsou nutností.

Whack.a.Mole bílý krtek
Whack.a.Mole bílý krtek

Stručný souhrn

platforma: iOS, Anadroid (mobily, i tablety)

stabilita aplikace: 10/10

zábavnost: 7/10

studio: Mattel

jazyk: Angličtina, Francouzština, Němčina, Italština, Španělština

velikost pro stažení: cca 96 MB

zabaví: cca 20-30 minut

určeno pro: kluky i holky, ve věku od 9 let

cena (březen 2015): zdarma

CELKOVÝ VERDIKT 8/10

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru