Kouzelné kreslení LERNI: skvělá vychytávka pro cestování s dětmi

5/5 - (4 votes)

S prázdninami nastává období, kdy zkrátka nechcete zůstávat v bytě. No jo, ale co s dětmi při dlouhých cestách autem, ve vlaku, při čekání na letišti či při letu v letadle? My díky skvělé akci 1+1 zdarma objevili Kouzelné kreslení LERNI a holčičky dokáže skvěle zabavit.

Co to je Kouzelné kreslení LERNI?

Divím se, že jsem na tuto možnost nenarazila dříve. Jednoduchá tabulka s černým pozadím a tužkou, díky čemuž se vaše milované dítě zabaví po dlouhou dobu a vy nemusíte hledat nové papíry či následně sbírat všude rozsypané tužky. Tady najdete pouze jednu tužku a pro její bezpečné uchování slouží speciální držák. Chcete-li však mít pero stále po ruce, doporučuji přivázat šňůrku. Po dokreslení nebo sepsání poznámek stačí jedním tlačítkem obrázek vymazat a Kouzelné kreslení je připraveno pro další tvůrčí dobrodružství.

Navíc design je přizpůsoben maximální bezpečnosti a pohodlí. Tabulka je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů a LCD displejem šetrným k očím. Ať už si vaše dítě zatouží kreslit nebo psát, můžete mu nabídnout Kouzelné kreslení jako bezpečnou a ekologickou alternativu ke klasickému papíru. S nulovou spotřebou papíru ušetříte řadu stromů.

Rozměry a barvy

Vybrala jsem tabulku o velikosti 17,7 x 11,2 x 0,5 cm, což mi přidalo jako ideální velikost pro praktickou a přenosnou hračku, kterou máte vždy po ruce. Ať už jste v autě, na procházce nebo v čekárně u doktora, Kouzelné kreslení může být společníkem vašeho dítěte. Může být i ideální společníkem pro vás samotné. Potřebujete si rychle napsat nějakou poznámku – skvělé řešení, jen nesmíte zapomenout obraz na zadní straně tabulky zamknout, aby nedošlo k nepříjemnostem.

V nabídce jsou ale i další velikosti a záleží na vás, která bude nejlépe vyhovovat potřebám vaším či vašich dětí. Střední velikost má rozměry 22,1 x 14,6 x 0,45 cm a velká 28,4 x 15,8 x 0,45 cm. Všechny varianty najdete ve dvou barevných provedeních, tedy v růžové a modré.

LERNI a akce 1+1 zdarma

Obě tabulky jsem pořídila za skvělou cenu a to pouhých 259 Kč za obě tabulky. Jako standartní cenu uvádí pro tabulku S cenu 329 Kč, ale během prázdnin máte akci  21%, navíc při zadání kódu KRESLIME dostanete dvě tabulky za cenu jedné. To mi přijde jako příjemná cena za něco, co děti bohatě využijí. A přiznám se, že za původní cenu bych o pořízení asi neuvažovala…

Pomocník do každé kabelky

Kouzelné kreslení LERNI je skutečně skvělým pomocníkem do tašky každého rodiče, co hledá jednoduchou, zábavnou i edukativní hračku pro své děti. Jeho praktické rozměry umožňují snadné přenášení a všestranné využití – ať už jste na cestách, v čekárně nebo doma. Děti se mohou vyřádit v kreslení a psaní a vy můžete vychutnat chvilk klidu, zatímco vaše ratolest tvoří.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru