Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/87299/virtual/www/domains/hrajsisemnou.cz/wp-content/themes/hueman-pro/addons/pro/wfc/wordpress-font-customizer.php on line 512

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/87299/virtual/www/domains/hrajsisemnou.cz/wp-content/themes/hueman-pro/addons/pro/infinite/infinite-scroll/class_infinite.php on line 243
recenze: Zimní škola v přírodě - HrajSiSeMnou.cz

recenze: Zimní škola v přírodě

Tajemné čtení nejen pro prvňáčky, byste měli určitě vyzkoušet. Zimní škola v přírodě, odhalení tajemných stop ve sněhu a dobrodružství čtyř školáků na sjezdovce bude bavit vás, i vaše ratolesti.


Stalo se to na “lyžáku”

Kniha vypráví příběh čtyř kamarádů a spolužáků. Jmenují se Robin Jenda, Vojta a Ondra. Jednoho večera na zimní škole v přírodě, vidí kluci z okna hotelu záhadu. Na sjezdovce se prohánějí sáňky nahoru a dolů a pak zase a zase. Jenže na nich nikdo nesedí. Pohledem z dalekohledu jsou kolem sáněk viditelné stopy. Obrovité stopy. Kluci tedy neváhají a vymýšlejí plán, jak záhadu prozkoumat. Odhalí tajemné, chlupaté stvoření. Celé dobrodružství si ale raději přečtěte, ať vám nic neprozradíme.

 

 

Kniha má 79 stran a je rozdělená na 16 kapitol. Téměř na každé dvoustraně najdete krásné ilustrace z dílny Markéty Vydrové. Příběh napsala Zuzana Pospíšilová a kniha byla vydána nakladatelstvím Grada Publishing. Zimní školu v přírodě seženete v ceně kolem 170 Kč třeba tady u Dobrovského. Doporučujeme!

  • 1 příběh na 79 stranách
  • Vhodnější pro kluky – chybí dívčí postava
  • Ideální pro mladé školáky
  • Napínavé, ale ne strašidelné
  • Nenáročné čtení, snadno k pochopení
  • cena online cca 170 Kč

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *