Zábavná cesta za poznáním – tipy na skvělé samolepkové knihy

5/5 - (1 vote)

Nakladatelství Ella&Max jsem Vám již představovala s překrásnou knihou PŘÍBĚHY PRO HOLKY, které se nebojí být výjimečné. Dnes bych Vám ráda ukázala něco jiného. Ella&Max nabízí zajímavé samolepkové knížky a výběr je skutečně bohatý. Pojďme se na ně spolu podívat.

Cesta kolem světa se samolepkami

Londým, Paříž, Hanoj či Brno, tady všude nakouknete díky samolepkovým knihám Ella&Max. Vypadají úžasně. Z jednoduchých oblékacích panenek se stali průvodci po městech z různých koutů světa a z rozličných kultur

První cestovatelskou edicí jsou ŠATY PRO … Každá samolepková knížka se zaměřuje na jednu panenku, která představuje svou kulturu. Například Kate vás zavede do Londýna a seznamuje s britskou kulturou, Aponi prezentuje indickou kulturu a Natálka vás vezme na Moravu.

V další série MINIMIKI objevujete nejznámější kouty světových metropolí. Opět je výběr široký. Můžete spolu s postavou Ewou prozkoumat významná místa Varšavy, s Hannou objevujete Berlín nebo Lisabon s Rosou.

Mimo samolepkové knihy nabízí nakladatelství Ella&Max i možnost prozkoumat příběh dané postavy skrze klasickou knihu. Díky tomuto konceptu Vás postava Kate nejen seznámí s britskou módou a kulturou skrz samolepkové knihy, ale můžete se také ponořit do jejího příběhu v knize s názvem Kate a tajný deník.

Poznáváme různé živočichy

Zajímají vaše dítko šestinozí živočichové nebo ti, co mají peří, létají a jsou potomky dinosaurů? Či chce dětem pořídit zábavnou aktivitu plnou zvířátek z farmy či z lesa. Děti mohou nejen lepit samolepky, ale také se dozvědět zajímavé informace o životě a vlastnostech těchto tvorů v edici KNIHA PLNÁ SAMOLEPEK.

Zábavná cesta za poznáním

Pojďme si shrnout, proč jsou tyto samolepkové knížky tak skvělé a jaké jsme vyzkoušeli “na vlastní kůži” Důležitým prvkem, který dělá samolepkové knížky od Ella&Max u nás tak oblíbenými, je jejich edukační hodnota. Každý sešit je navržen, aby dětem přinášel nové poznatky a informace o světě kolem nich. Texty jsou sice kratší, ale velmi zajímavé a čtivé.

Tyto samolepkové knihy poskytují dětem možnost projevit svou kreativitu, rozvíjet jemnou motoriku a zároveň se dozvědět něco nového o světě kolem sebe.

Doma máme nyní všechny Knížky plné samolepek se zvířátky, jsou to:

  • JEŽCI, UŠÁCI a další chlupáči
  • BROUČCI, MOTÝLI a další potvůrky
  • KONĚ, SLEPICE a další zvířátka z farmy
  • SÝKORKY, VRABČÁCI a další zpěváčci

Vyzkoušeli jsme už řadu samolepkových knih plných zvířat, ale tyhle se mi ze všech líbí asi nejvíce. Ilustrace jsou velmi povedené a texty jsou zajímavé, podnětné a stručné. Doporučuji. Skutečně samolepky s přesahem.

Z cestovatelských edicí jsem po návštěvě Berlína vybrala HANNA & BERLÍN, abychom si mohli připomínat místa, která jsme navštívili. A funguje to skvěle. Z knížky už moc nezbylo, ale myslím, že vydržela dlouho díky tomu, že tyto samolepky lze používat opakovaně.

O nakladatelství Ella&Max

Nakladatelství Ella&Max vzniklo díky rodičům dvou malých dětí, Elly a Maxe.

První knížky s logem Ella&Max spatřily světlo světa v druhé polovině roku 2016 a rychle si získaly srdce i místo v knihovničkách malých čtenářů.

S růstem nakladatelství roste i množství a nabídka knih. Nabídka knih zahrnuje chytrá leporela, zajímavé samolepkové knížky a tituly plné inspirativních příběhů. Všechny knihy slibují nejen skvělou zábavu, ovšem i něco navíc.

Hlavním cílem nakladatelství Ella&Max je, aby se ve výběru titulů, jejich obsahu a grafickém zpracování odrážel jejich lásku ke čtení a knihám. Především však chtějí motivovat malé i větší čtenáře k objevování světa skrze knihy.

Závěrem

Pokud hledáte zábavné a edukační knihy pro své děti, zkuste se podívat na nabídku samolepkových knih od nakladatelství Ella&Max. Přineste tak obohacení do jejich čtenářského světa a otevřete jim dveře k poznávání, kreativitě a nekonečnému dobrodružství v říši knih.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru