Hexbug – Brouci, které zabaví celou rodinu

5/5 - (1 vote)

K narozeninám pro dceru jsem hledala něco speciálního a při brouzdání na internetu jsem narazila na brouky Nano Hexbug, kteří mě hned zaujali. A byla to skvělá volba, protože tyto malí roboti zabaví celou rodinu.

Objednala jsem variantu HEXBUG Nano 5pack – nano + 1 Flash, která, jak je již v názvu řečeno, obsahuje 5 brouků, z nichž jeden je delší, rychlejší a navíc svítí. Ale všichni jsou rychlí a mrštní, proto je potřeba si dát pozor, aby se hned při otevření nějaký nezatoulal. My je otevřeli hned na dcery oslavě narozenin a i přes moji snahu o postavení dráhy z magnetických kostech, většina brouků zmizela. Druhý den jsem pak po celém bytě nacházela vybité brouky, ale stálo to za to. Děti byli nadšení a nejen oni.

Hexabug brouci

Další dny jsme všichni strávili skládání různých kuličkových drah z kostek Connectix Tiles a brouky jsme pouštěli místo kuliček. Holky ohromně bavilo pozorovat, jak si brouk poradí s překážkou a byli nadšené, když jsme závodili, který brouk dorazí cíle jako první- štěstí, že jsme jen čtyři. Kdyby nás bylo o jednoho více, myslím, že výsledek by byl jasný.

@hrajsisemnou.cz #hexabug #hexabugbeetle #kidstoys ♬ původní zvuk – HrajSiSeMnou.cz

Co se týče kvality samotných brouků, musím říct, že jsou velmi dobře provedení. Jejich pohyb je plynulý a přesný, což dodává jejich chování přirozenost. Navíc jsou dostatečně odolní, aby vydrželi i náraz na překážky při rychlém závodění po bytě.

Hexabug brouci oranzovy

Jedinou nevýhodou je cena brouků. Toto balení pěti brouků jsme pořídili zhruba za 650 Kč, ale když vidím, jaký u nás doma mají úspěch, nelituji toho.

Hexbug Nano brouci jsou skvělým způsobem, jak přinést do domova zábavu a interaktivitu. Jejich rychlý pohyb a možnost různých soutěží a dráh baví nejen děti, ale i dospělé. Jsou to malí kamarádi, kteří vás okamžitě vtáhnou a přinesou vám mnoho legrace. Takže závěrem pouze jediné slovo – doporučuji!

Hexabug brouk zeleny

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru