Zábavný rodinný park Galaxie Toboga Zlín

Rate this post

Hledáte místo kam vyrazit s dětmi za zábavou, sportovním vyžitím i společenským kontaktem v chladném předjaří? Jednou z možností je zábavný rodinný park, který najdete v části Zlína zvané Vršava za tenisovou halou (na výjezdu ze Zlína směrem na Fryšták).

Centrum se nachází v kryté vytápěné hale u cyklostezky, která spojuje město Zlín s obcí Kostelec a oblíbenou ZOO Lešná. Jak již samotný název napovídá, simuluje planetární soustavu nebo prostě galaxii. Kromě herny pro děti nabízí také další služby.

Chci ty nejlepsi zazitky v cr

Atrakce pro děti v Galaxii Zlín

Hernu můžete navštívit s půlročním dítětem i desetiletým školákem. Pro starší děti je připravená celá řada atrakcí. Patří mezi ně skákací hrad, trampolíny, horolezecká stěna, multifukční hřiště, koutek stolních her, multifunkční prolézačka Galaxie se skluzavkami i překážkami. Zajímavou atrakcí je vesmírný drak, který nahradil původní raketoplán i 5D kino. Děti mají k dispozici šlapací vozítka různého provedení.

V Galaxii myslí také na ty nejmenší. Najdete zde koutek pro děti do tří let. Je vybavený malou průlezkou s překážkami a se skluzavkou, bazénkem s barevnými balónky, odpočinkovými sedačkami, domečkem s pexesem i fontánou s balónky.

Akce pro děti v Galaxie Toboga Zlín

Kromě hraní si děti mohou vychutnat také dobré jídlo anebo v herně oslavit narozeniny společně se svými kamarády. Páteční dopoledne (kromě svátků a prázdnin) je v čase od 9,00 – 11,00 hodin přístupné pro maminky s dětmi za symbolické vstupné (dospělí 50 Kč/hod., dítě od 2 let také za 50 Kč /hodinu). Následně se mohou posílit připraveným meníčkem za zvýhodněnou cenu.

Akce pro dospělé v Galaxie Toboga Zlín

Dospělí návštěvníci si mohou dopřát skvělé gastronomické zážitky v restaurací. V areálu si můžete nechat zorganizovat také svatební hostinu či rodinnou oslavu. Součástí areálu je rovněž hotel, který nabízí kvalitní ubytovací služby. A nejen to návštěvníci mají možnost využít k relaxaci vesmírný whirlpool, finskou saunu s hvězdným nebem či různé druhy masáže.

Otvírací doba, ceník a možnost parkování

Herna je v pondělí uzavřena. Od úterý do čtvrtka je otevřena v odpoledních hodinách od 14,00 – 19,00 hod. V pátek od 9,00 – 19,00 hod. Víkendy a prázdniny zde můžete trávit v čase od 10,00 – 19, 00 hod. Ceník se liší podle jednotlivých dnů a časů návštěvy, ale je možné uplatnit rodinné vstupné. K parkování je určeno parkoviště před budovou herny.

https://www.toboga.cz/zlin

Rodiný zábavný park Galaxie Tobogan Zlín
Galaxie Tobogan Zlín uvnitř
Galaxie Tobogan Zlín jídelna
Zabavný rodiný park Zlín - nafukovací krokodýl
Zabavný rodinný park Zlín prolízací roury

Podívej te se na další tipy na výlety.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru